Kúpacie kade

Návrat k dávnym tradíciám, alebo nový wellness trend? V poslednom období sa kúpacie kade stávajú už aj na Slovensku čoraz populárnejším doplnkom domov a záhrad. Vyberte si jeden z modelov kúpacích kadí z kanadského červeného cédra, ktorý sa vyznačuje nielen dlhou životnosťou, ale je aj nenáročný na údržbu.

Halifax

Kúpacia kaďa z cédrového dreva s kombinovaným ohrevom

Calgary

Kúpacia kaďa z cédrového dreva so zabudovaným ohrevom

Kamloops

Kúpacia kaďa z cédrového dreva s externou pieckou

Kade výnimočnej kvality

Výnimočnosť našich kúpacích kadí je najmä v materiáli, z ktorého sú vyrobené. Kanadský červený céder na rozdiel od iných využiteľných mäkkých drevín – napríklad borovice – nevylučuje živicu a nezvlní sa.

Nevyžaduje údržbu

Skvelou vlastnosťou kanadského červeného cédru je bezúdržbovosť. Nemusíte ho pravidelne prácne chemicky ošetrovať, alebo lakovať ako bežné drevo. Naopak, práve charakteristické vlastnosti cédra ako výnimočná vôňa a príjemnosť na dotyk ho priam predurčujú ako top materiál pre relax a wellness zariadenia.

Rôzne varianty ohrevu

Kúpacie kade sú vykurované pevným palivom, elektrikou, prípadne ich kombináciou. Vykurovacia pec môže byť umiestnená vedľa kade, alebo vo vnútri. Podľa plánovaného spôsobu využívania kúpacej kade vám poradíme a odporučíme ten najlepší variant.

Zdravotné benefity

Ponorte sa do príjemne vyhriatej vody a zmyte zo seba stres a starosti pracovného týždňa. „Saunový efekt“ – čiže striedanie tepla a chladu – má pozitívne účinky na ľudský organizmus. Po kúpaní budete pociťovať príjemnú únavu a pri dlhodobejšom používaní sa dostavia aj ďalšie efekty, napríklad lepší spánok, posilnenie imunitného systému, či zdravšia pleť.

Inštalované kade u vás doma

Nechajte sa inšpirovať našimi zákazníkmi, ktorí stavili na kvalitu a užívajú si relax a zdravotné benefity, ktoré poskytujú naše kade. Prezrite si naše najzaujímavejšie inštalácie priamo doma, u našich zákazníkov.

Často kladené otázky

Potrebujete poradiť? Nenašli ste informáciu, ktorú ste hľadali? Rýchlym riešením môžu byť odpovede na najčastejšie dotazy, ktoré nám posielate.

Najnovšie blogy

Boli sme “NA CHALUPE”

Boli sme “NA CHALUPE”

Barelové sauny z červeného kanadského cédra zaujali aj tvorcov relácie TV JOJ “Na chalupe”. Presvedčte sa, ako to našim saunám pristane v ich prirodzenom prostredí. Vo videu sa dozviete odpovede aj na tieto otázky: Čo najviac ocení majiteľ barelovej sauny? Aké...

Čo majú spoločné Marián Čekovský a Kuko z Horkýže Slíže?

Čo majú spoločné Marián Čekovský a Kuko z Horkýže Slíže?

Prečo si známe osobnosti a vyhľadávané wellness centrá obľúbili barelové sauny a vírivky z Kráľovstva pôžitkov? Naším receptom na úspech je kombinácia kvalitného produktu a nadštandardných služieb. Je to v prvom rade kvalita, ktorú...

Share This