Vírivky a plavecké bazény

Každodenný relax s výrobkami od svetového producenta s viac ako 20-ročnou tradíciou.

Ultimátna séria FoxSpa

FoxSpa Essence

Vírivka pre 3 osoby

VIAC INFO

FoxSpa Mystic

Vírivka pre 4 osoby
VIAC INFO

FoxSpa Eternal

Vírivka pre 5 osôb
VIAC INFO

Exteriérové vírivky

Artemis

Vírivka pre 2-3 osoby
VIAC INFO

Gaia

Vírivka pre 2 osoby
VIAC INFO

Afrodita

Vírivka pre 3-4 osoby
VIAC INFO

Palace

Vírivka pre 5 osôb
VIAC INFO

Perseus

Vírivka pre 6 osôb
VIAC INFO

Zeus

Vírivka pre 9 osôb
VIAC INFO

Plavecké bazény s protiprúdom

Hektor

Nekonečný bazén s vírivkou
VIAC INFO

Hektor XL

Nekonečný bazén & vírivka
VIAC INFO

Spoľahlivosť ako priorita

Zákazníkom poskytujeme až 10-ročnú záruku na vnútornú konštrukciu vírivky proti pretekaniu, alebo úniku vody spôsobenému konštrukčnou chybou. Vďaka originálnej technológii Dura-bond™ je takmer nezničiteľná a všetky ostatné diely vírivky vám radi kedykoľvek dodáme a v prípade záujmu aj vymeníme.

Nízke prevádzkové náklady vírivky

Naše vírivky disponujú termoizolačným systémom SpaThermSystem® – 4 izolačné vrstvy, špeciálna alumíniová fólia a CFC-PU pena a využitie zvyškového tepla z čerpadiel. Priemerné denné náklady pri celoročnej prevádzke priemernej rodinnej vírivky sa pohybujú okolo 1 €.

Overené technológie

Vírivky SunSpa používajú výhradne overené technológie, ktoré ich posúvajú do vyšších tried. Či už ide o antibakteriálny a voči poškriabaniu odolný povrch Aristech Acrylic, alebo patentovaný riadiaci systém kanadskej spoločnosti Balboa – najväčšieho svetového výrobcu komponentov pre vírivé vane.

O čistenie sa stará ozón a filtrácia

Aktívna plocha filtrov je pri našich vírivkách až 10 m2. Odporúčame: Raz za týždeň vhoďte do plaváka vírivky malú kombinovanú tabletku buď na báze chlóru, brómu, alebo aktívneho kyslíka. Približne raz za 3 mesiace realizujte výmenu vody a vyčistenie vírivky (časová náročnosť do 2 hodín).

Bohatá výbava – u nás v cene

Sme presvedčení, že výbava víriviek – ako napríklad LED osvetlenie, ozón, termokryt, schody k vírivke – dnes už nie sú nadštandardom. Preto ich u nás máte v základnej cene.

Účinná hydromasáž

Viac trysiek, viac vírivka? Tak ako viac prúžkov na športovom oblečení neznamená vyššiu kvalitu, neplatí to automaticky ani pri počte trysiek vo vírivke. Dôležité je, aby pomer medzi počtom a veľkosťou trysiek zodpovedal výkonu čerpadiel vybraného modelu. Sami si potom jednoducho naregulujete masáž, ktorú obľubujete, či ktorá odráža vašu momentálnu náladu.

Doplnkové služby

Nezabúdajte na starostlivosť o vírivku.

Kompletné vyčistenie vírivky

Zákazníkom odporúčame vykonať vyčistenie a dezinfekciu vírivky aspoň dva krát ročne. Rozumie sa tým najmä dezinfekcia potrubí, kompletné vypustenie starej vody, demontáž a kontrola všetkých regulovateľných trysiek a ich vyčistenie.

Zazimovanie vírivky

Ak sa rozhodnete nepoužívať vírivku v zimných mesiacoch, odporúčame vám vírivku zazimovať. Myslí sa tým úplné vypustenie vody a všetkých vnútorných častí vírivky tak, aby nedošlo k zamrznutiu vody v systéme. Čistenie vírivky nie je súčasťou zazimovania!

Inštalované vírivky u vás doma

Nechajte sa inšpirovať našimi zákazníkmi, ktorí stavili na kvalitu a užívajú si relax a zdravotné benefity, ktoré naše vírivky poskytujú. Prezrite si naše najzaujímavejšie inštalácie priamo doma, u našich zákazníkov.

Často kladené otázky

Potrebujete poradiť? Nenašli ste informáciu, ktorú ste hľadali? Rýchlym riešením môžu byť odpovede na najčastejšie dotazy, ktoré nám posielate.

Najnovšie blogy

Čo majú spoločné Marián Čekovský a Kuko z Horkýže Slíže?

Čo majú spoločné Marián Čekovský a Kuko z Horkýže Slíže?

Prečo si známe osobnosti a vyhľadávané wellness centrá obľúbili barelové sauny a vírivky z Kráľovstva pôžitkov? Naším receptom na úspech je kombinácia kvalitného produktu a nadštandardných služieb. Je to v prvom rade kvalita, ktorú...

Wellness chuťovky v Afrodite!

Wellness chuťovky v Afrodite!

Je známe, že kvalita priťahuje kvalitu. Preto sme hrdí, že si nás pán Marián Filo vybral ako dodávateľa kompletného wellness vybavenia. V areáli Čerenianskeho kaštieľa pripravil jej majiteľ pre svojich hostí originálnu lahôdku. Aj keď nie je určená pre...

Share This