V minulom blogu sme vám obrazom aj zvukom priblížili niektoré momenty z 1. medzinárodného saunového maratónu. Keďže sa na nás obraciate s otázkami, rozhodli sme sa pripraviť  jeho pokračovanie.

Malá rekapitulácia. Cieľom 1. medzinárodného saunového maratónu bolo predstaviť predajcov inovatívnych sáun, saunového príslušenstva a ukázať novinky a trendy  zo sveta saunových rituálov. Ako sa tento cieľ podarilo naplniť?

Ruský čan

Bol na Slovensku predstavený prvý krát. Predstavte si veľký kotol s priemerom cca 3 metre, kde sa pomaličky „varíte“ spolu s bylinkami. Vyzeralo to naozaj impozantne -nejednému návštevníkovi naskakovali asociácie s „pekelným kotlom“. Oplatí sa vyskúšať – bol to naozaj zážitok.

Metličkovanie v ruskej bani

Zohraná partia saunových majstrov z Litvy patrila oprávnene k „hviezdam“ saunového maratónu. Blahodarné účinky metličkovej masáže rozprúdili v tele energiu, o ktorej ste ani nevedeli, že ju máte.

Kraľovstvo pôžitkov

U nás sa mohli návštevníci mohli presvedčiť, ako príjemne vonia cédrová sudová sauna. Ponoriť sa do originálnej cédrovej kúpacej kade, alebo si pohodlne posedieť na ručne vyrábanom exotickom nábytku z masívneho dreva. A ako dokazuje fotografia – pravý saunový majster sa nevyhýba ani saunovej gymnastikeJ.

Ak vás článok zaujal, sme radi.  V prípade akýchkoľvek otázok na naše produkty, alebo ak potrebujete poradiť, nás môžete kedykoľvek kontaktovať.

Kráľovstvo pôžitkov

Buďte informovaní