Ak ste sa minulý mesiac nemali možnosť zúčastniť 1. medzinárodného saunového maratónu v Aquaparku Senec, pozrite si výber toho najzaujímavejšieho.

Saunoví majstri z celého sveta

Saunový maratón bol naozaj medzinárodný. Počas troch októbrových dní sa tu okrem vystavovateľov predstavili v rôznych programoch saunoví majstri z Dánska, Nemecka, Holandska, Talianska, Havaja, Litvy, Česka a Slovenska. A takto pekne im to spolu pristalo:

Masáž, ktorá lahodí nielen uchu

Všetci vieme, že existuje veľa druhov masáže. Ale možno ste až dodnes netušili, že je aj akustická masáž. Že si to neviete predstaviť? Pozrite si krátku videoukážku:

Klasika v sudovej saune

Metličkovanie nie je v našich končinách zaužívané, aj keď ide o jednu z tradičnejších a zdraviu prospešných saunových procedúr. V našej sudovej saune ju špeciálne pre vás predviedol saunový majster z Litvy, za čo mu ďakujeme. (Varovanie: video nie je vhodné pre puritánov, aj keď veríme, že ani oni sa nesaunujú v plavkách :-).

Prvý saunový maratón bol pre návštevníkov zážitkom pre všetky zmysly. Sme radi, že sme boli pritom a tešíme sa na ďalší ročník. Ak by vás zaujímali ďalšie atrakcie z  tohto podujatia, ako napríklad ruský bylinkový ČAN, alebo SAUNOVÁ GYMNASTIKA, napíšte nám do komentára.

Kráľovstvo pôžitkov

Buďte informovaní