Ak ste sa minulý mesiac nemali možnosť zúčastniť 1. medzinárodného saunového maratónu v Aquaparku Senec, pozrite si výber toho najzaujímavejšieho.

Saunoví majstri z celého sveta

Saunový maratón bol naozaj medzinárodný. Počas troch októbrových dní sa tu okrem vystavovateľov predstavili v rôznych programoch saunoví majstri z Dánska, Nemecka, Holandska, Talianska, Havaja, Litvy, Česka a Slovenska. A takto pekne im to spolu pristalo:

<iframe src="https://www.youtube.com/embed/u72UcdLK8sA" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Masáž, ktorá lahodí nielen uchu

<iframe src="https://www.youtube.com/embed/UQcmXQPNYSU" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Všetci vieme, že existuje veľa druhov masáže. Ale možno ste až dodnes netušili, že je aj akustická masáž. Že si to neviete predstaviť? Pozrite si krátku videoukážku:

Klasika v sudovej saune

Metličkovanie nie je v našich končinách zaužívané, aj keď ide o jednu z tradičnejších a zdraviu prospešných saunových procedúr. V našej sudovej saune ju špeciálne pre vás predviedol saunový majster z Litvy, za čo mu ďakujeme. (Varovanie: video nie je vhodné pre puritánov, aj keď veríme, že ani oni sa nesaunujú v plavkách :-).

<iframe src="https://www.youtube.com/embed/xwIWNpXjigk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Prvý saunový maratón bol pre návštevníkov zážitkom pre všetky zmysly. Sme radi, že sme boli pritom a tešíme sa na ďalší ročník. Ak by vás zaujímali ďalšie atrakcie z  tohto podujatia, ako napríklad ruský bylinkový ČAN, alebo SAUNOVÁ GYMNASTIKA, napíšte nám do komentára.

Kráľovstvo pôžitkov

Buďte informovaní