Bešeňovej pribudol ďalší unikát. Okrem jedinečnej minerálnej vody a prvom holistickom hoteli sa môže teraz pýšiť aj najväčšou saunou na Slovensku. Práve tu sa 24. – 25.5. 2019 zišla špička slovenských saunamasterov. Kráľovstvo pôžitkov ako oficiálny partner podujatia bolo pri tom.

 

Na rozdiel od bežných saunových rituálov sme videli do detailov premyslený príbeh. Okrem zábavy si tak z 15 minútových ceremoniálov odnášame aj malé zamyslenie nad životom, čo je viac ako od saunovania očakávate☺. Obdivuhodné boli okrem víťazných vystúpení jednotlivcov aj perfektne zladené prezentácie tímov. Veľkolepým zavŕšením bola šou víťazky Maďarskej kvalifikácie, ktorej v exhibičnom vystúpení sekundovali aj naši najlepší saunamastri.

 Krásne počasie konečne slnečného víkendu lákalo do exteriéru. V tejto časti Harmónie wellness & spa Bešeňová si návštevníci vychutnali všetkými zmyslami autentický zážitok zo saunovania v našej cédrovej sudovej saune.

 A kedže je lepšie raz vidieť ako stokrát čítať, pozrite si  krátky video zostrih z celej vydarenej akcie tu:

 Ďakujeme Vodnému svetu Bešeňová za skvelú organizáciu podujatia a už dnes sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

Kto zvíťazil v našej Facebook súťaži?

A na záver ešte jedna dôležitá informácia, na ktorú určite netrpezlivo čakáte. Víťazkou našej súťaže o 2 lístky do Bešeňovej sa stala Helena Gazdíkova z Kysuckého Nového mesta.  Výherkyni srdečne blahoželáme a všetkým ďakujeme za účasť. Už onedlho budeme na našej stránke opäť súťažiť o zaujímavé ceny.

Kráľovstvo pôžitkov

Buďte informovaní