Kúpacie kade

Návrat k dávnym tradíciám, alebo nový wellness trend? V poslednom období sa kúpacie kade stávajú už aj na Slovensku čoraz populárnejším doplnkom domov a záhrad. Vyberte si jeden z modelov kúpacích kadí z kanadského červeného cédra, ktorý sa vyznačuje nielen dlhou životnosťou, ale je aj nenáročný na údržbu.

Calgary

Kúpacia kaďa z cédrového dreva so zabudovaným ohrevom
od 2.790 €

Vernon

Kúpacia/ochladzovacia kaďa so zabudovaným grilom
1.190 €

Kade výnimočnej kvality

Výnimočnosť našich kúpacích kadí je najmä v materiáli, z ktorého sú vyrobené. Kanadský červený céder na rozdiel od iných využiteľných mäkkých drevín – napríklad borovice – nevylučuje živicu a nezvlní sa.

Nevyžaduje údržbu

Skvelou vlastnosťou kanadského červeného cédru je bezúdržbovosť. Nemusíte ho pravidelne prácne chemicky ošetrovať, alebo lakovať ako bežné drevo. Naopak, práve charakteristické vlastnosti cédra ako výnimočná vôňa a príjemnosť na dotyk ho priam predurčujú ako top materiál pre relax a wellness zariadenia.

Rôzne varianty ohrevu

Kúpacie kade sú vykurované pevným palivom, elektrikou, prípadne ich kombináciou. Vykurovacia pec môže byť umiestnená vedľa kade, alebo vo vnútri. Podľa plánovaného spôsobu využívania kúpacej kade vám poradíme a odporučíme ten najlepší variant.

Zdravotné benefity

Ponorte sa do príjemne vyhriatej vody a zmyte zo seba stres a starosti pracovného týždňa. „Saunový efekt“ – čiže striedanie tepla a chladu – má pozitívne účinky na ľudský organizmus. Po kúpaní budete pociťovať príjemnú únavu a pri dlhodobejšom používaní sa dostavia aj ďalšie efekty, napríklad lepší spánok, posilnenie imunitného systému, či zdravšia pleť.

Inštalované kade u vás doma

Nechajte sa inšpirovať našimi zákazníkmi, ktorí stavili na kvalitu a užívajú si relax a zdravotné benefity, ktoré poskytujú naše kade. Prezrite si naše najzaujímavejšie inštalácie priamo doma, u našich zákazníkov.

Často kladené otázky

Potrebujete poradiť? Nenašli ste informáciu, ktorú ste hľadali? Rýchlym riešením môžu byť odpovede na najčastejšie dotazy, ktoré nám posielate.

Najnovšie blogy

Kráľovstvo pôžitkov na kvalifikácii na majstrovstvá sveta

Kráľovstvo pôžitkov na kvalifikácii na majstrovstvá sveta

Bešeňovej pribudol ďalší unikát. Okrem jedinečnej minerálnej vody a prvom holistickom hoteli sa môže teraz pýšiť aj najväčšou saunou na Slovensku. Práve tu sa 24. – 25.5. 2019 zišla špička slovenských saunamasterov. Kráľovstvo pôžitkov ako oficiálny partner podujatia...

Záhradný nábytok z Kráľovstva pôžitkov

Záhradný nábytok z Kráľovstva pôžitkov

Záhrada je pre veľa ľudí celoživotnou vášňou. Ak patríte medzi nich, dáte nám zrejme za pravdu, že nie je nikdy úplne dokončená. Ponúkame vám niekoľko vylepšení, ktoré môžu posunúť vašu záhradu do novej dimenzie. Záhradný bambusový altánok Mimoriadne vlastnosti...