Kúpacie a ochladzovacie kade

Návrat k dávnym tradíciám, alebo nový wellness trend? V poslednom období sa kúpacie kade stávajú už aj na Slovensku čoraz populárnejším doplnkom nielen chát a penziónov, ale aj domov a záhrad. Vyberte si jeden z modelov kúpacích kadí vyrobených z kanadského červeného cédra, alebo antibakteriálneho kompozitu, ktorý sa vyznačuje nielen dlhou životnosťou, ale je aj nenáročný na údržbu.

Calgary

Kúpacia kaďa z cédrového dreva so zabudovaným ohrevom
od 3.390 €

Elite

Kompozitná kúpacia kaďa s integrovaným ohrevom
od 3.990 €

Premium

Kompozitná kúpacia kaďa so zabudovaným 25 kW ohrevom
od 3.490 €

Classic

Kompozitná kúpacia kaďa bez integrovaného ohrevu
od 2.290 €

Corner

Kúpacia a ochladzovacia kompozitná kaďa bez ohrevu
od 1.750 €

Standart

Kúpacia a ochladzovacia kompozitná kaďa bez ohrevu
od 1.490 €

Kade výnimočnej kvality

Výnimočnosť našich kúpacích kadí je najmä v materiáli, z ktorého sú vyrobené. Kanadský červený céder na rozdiel od iných využiteľných mäkkých drevín nevylučuje živicu a nezvlní sa.

Výhody kompozitných kadí

Kúpacie kade PolarSpa sú vyrobené z vysokopevnostného kompozitu s gelovým antibakteriálnym povlakom, ktorý spĺňa tie najnáročnejšie kritéria. Vďaka jednoduchému čisteniu môžu byť naše kade používané vo verejných wellness zariadeniach, chatách, či penziónoch.  Doprajte si relax a oddych, navyše s našou 25-ročnou zárukou.

Rôzne varianty ohrevu

Kúpacie kade sú vykurované pevným palivom, s integrovanými pieckami, alebo externou pieckou, ktorá je umiestnená v blízkosti kúpacej kade. Podľa plánovaného spôsobu využívania kúpacej kade vám poradíme a odporučíme ten najlepší variant.

Zdravotné benefity

Ponorte sa do príjemne vyhriatej vody a zmyte zo seba stres a starosti pracovného týždňa. „Saunový efekt“ – čiže striedanie tepla a chladu – má pozitívne účinky na ľudský organizmus. Po kúpaní budete pociťovať príjemnú únavu a pri dlhodobejšom používaní sa dostavia aj ďalšie efekty, napríklad lepší spánok, posilnenie imunitného systému, či zdravšia pleť.

Inštalované kade u vás doma

Nechajte sa inšpirovať našimi zákazníkmi, ktorí stavili na kvalitu a užívajú si relax a zdravotné benefity, ktoré poskytujú naše kade. Prezrite si naše najzaujímavejšie inštalácie priamo doma, u našich zákazníkov.

Často kladené otázky

Potrebujete poradiť? Nenašli ste informáciu, ktorú ste hľadali? Rýchlym riešením môžu byť odpovede na najčastejšie dotazy, ktoré nám posielate.

Najnovšie blogy

Zdravie na prvom mieste

Zdravie na prvom mieste

Môžeme v týchto dňoch urobiť niečo navyše pre zdravie seba a našich blízkych? Nezabúdajme si budovať a podporovať imunitu - vnútornú silu nášho tela - aktivitami, ktoré sú nielen príjemné, ale aj prirodzene prospešné nášmu zdraviu*.  Jednou...

Čistenie cédrovej sauny

Čistenie cédrovej sauny

Výnimočnosť cédrovej sauny spočíva v jej bezúdržbovsti. Bez špeciálneho chemického ošetrovania vydrží celé desaťročia. Časom sa - vplyvom počasia - vytvorí na povrchu cédra striebrosivá patina. Je to úplne prirodzené a nie je s tým potrebné nič robiť. Obr. 1: Sauna s...