Zákaznícka linka
Potrebujete poradiť, vybrať vhodný produkt, alebo riešite problém? Volajte každý deň od 8 – 20 hod.

S čím potrebujete poradiť?

Často kladené otázky

Aká je životnosť Bali Hut-u?
Vďaka unikátnym vlastnostiam bambusu vám bude Bali Hut slúžiť desiatky rokov aj v prípade, ak ho nebudete pravidelne ošetrovať olejom s UV ochranou. Bambus chytí striebrosivú patinu, čo však nijakým spôsobom neovplyvní jeho funkčnosť. Strecha z palmových listov má životnosť 8-15 rokov, v závislosti od lokálnych poveternostných podmienok.
Zabezpečujete aj montáž a dopravu?
Samozrejme, naši skúsení pracovníci vám altánok nielen privezú, ale i v priebehu niekoľkých hodín zložia, takže ho môžete ihneď využívať. Tieto služby si je možné zvoliť priamo v nákupnom košíku.
Z akých materiálov je vyrobená konštrukcia a strecha?
Strechu pokrývajú ekologické prírodné materiály – slamené vlákna. Základná konštrukcia Bali Hut-u je vyrobená z vysoko odolného prírodného bambusu – pre tento účel špeciálne pestovaného v Indonézii. Jeho výhodou je obsah oxidu kremičitého, ktorý ho chráni pred napadnutím hmyzom.
Aká je pevnosť Bali Hut-u? Neodnesie ho silný vietor?
Nemusíte sa obávať. Mimoriadne vlastnosti prírodného bambusu – väčšia pevnosť v ťahu ako mávajú niektoré oceľové zliatiny a väčšia pevnosť v tlaku ako mnoho betónových zmesí – sú zárukou dlhovekosti prístrešku.
Akú starostlivosť si vyžaduje?
Bali Hut-y sú vyrobené tak, aby vás starostlivosť nezaťažovala. Údržba pozostáva z aplikovania prostriedku Bamboo Protector & Rejuvenator každých 6 mesiacov (aplikácia trvá menej ako hodinu) a občasného uťahovania skrutiek (okolo 10 minút).
Je potrebné Bali Hut na zimu zložiť, alebo špeciálne „zazimovať“?
Nie je to potrebné. Bali Hut-y sú vyrobené z prirodzene odolného materiálu. Takže postačí, aby ste – najlepšie na začiatku novej sezóny – vykonali bežnú údržbu.

Napíšte nám