Zákaznícka linka
Potrebujete poradiť, vybrať vhodný produkt, alebo riešite problém? Volajte každý deň od 8 – 20 hod.

S čím potrebujete poradiť?

Často kladené otázky

Aká je cena dopravy nábytku?
Cena sa odvíja od celkovej hmotnosti vybraného nábytku. Pri kusoch do 50 kg využívame služby kuriérskej spoločnosti DPD. Tovar s vyššou hmotnosťou prepravujeme vlastnými dopravnými prostriedkami za cenu 0,5 €/km s DPH.
Aká je dodacia lehota? Máte ponúkaný chillout nábytok skladom?
Veľkú časť výrobkov máme fyzicky skladom a je možné ich dodať prakticky okamžite. Ponuka výrobcu je taká široká, že nedokážeme naskladniť všetok ponúkaný tovar, ale všetok nábytok z našej ponuky vám vieme objednať a priviezť až k vašim dverám.
Je treba tento nábytok špeciálne ošetrovať?
Pre ošetrenie exotického dreva je najvhodnejšie použiť olej na teakové drevo, ktorý obsahuje ochranné zložky, ktoré odporúčame naniesť na povrch nábytku približne raz za pol roka. Olej na ochranu exotického dreva môžete zakúpiť v každej predajni Mountfield.
Aká je životnosť nábytku?
Pri pravidelnom ošetrovaní vám nábytok vydrží desiatky rokov. Na všetok exotický nábytok z masívu poskytujeme predĺženú 5-ročnú záruku.
Je potrebné nábytok na zimu umiestniť do interiéru?
Nie je to nevyhnutné. Náš nábytok je vyrobený z odolného materiálu – masívneho dreva so špeciálnymi vlastnosťami. Ak nábytok nevyužívate, vhodne ho zakryte, aby ste eliminovali nepriaznivý vplyv počasia. Samozrejme, nič nepokazíte, keď nábytok umiestnite v najchladnejších mesiacoch roka do interiéru, alebo zimnej záhrady.

Napíšte nám