Načo si odporúčame dávať pozor pri výbere kúpacej kade?

1, konštrukčný materiál

Výber materiálu je samozrejme na vašich preferenciách. Treba však zvážiť, či siahnete po kúpacej kadi z lacnejšieho dreva, do ktorého budete musieť každoročne investovať svoj čas peniaze. Alebo vyhľadáte síce nákladnejší, ale bezúdržbový materiál, ako je napríklad kanadský červený céder.

2, vhodnosť k vašej nehnuteľnosti

Pred kúpou je vhodné zamyslieť sa nad umiestnením. Hľadáte kúpaciu kaďu do interiéru, alebo univerzálnejšie exteriérové riešenie? Treba myslieť na dostatočný priestor i v okolí kúpacej kade.

3, spôsob vykurovania

Bude vám viac vyhovovať kúrenie pieckou priamo v kadi, alebo sa vám viac páči riešenie s vonkajšou pieckou? Preferujete ohrev pevným palivom, alebo komfortnejší, elektrický?

4, odborná inštalácia

Neodporúčame šetriť na inštalácii. Správne a odborne prevedená inštalácia je základom optimálneho fungovania kúpacej kade.

5, podozrivo nízka cena

Všetci chceme kupovať výhodne, ale to málokedy znamená najlacnejšie. Ak je cena prinízka odrazí sa to najčastejšie na kvalite – produktu, služieb, či servisu.

6, dôveryhodnosť predajcu

Zvoľte si dodávateľa s históriou, ktorý sa vie preukázať dlhoročnými skúsenosťami na trhu a ktorého kvalitu výrobkov preveril čas.

7, zákaznícky servis

Žiadny výrobok na svete nie je nepokaziteľný. Preto je veľmi dôležité mať sa na koho – v prípade problémov – obrátiť. A to kedykoľvek – „24 hodín denne“.

Ak sa chcete poradiť pri výbere kúpacej kade – kontaktujte nás.

Buďte informovaní