Barelové sauny
z cédra

Nie je to obyčajná sauna. Výnimočnou ju robí predovšetkým kanadský červený céder – unikátny materiál, z ktorého je vyrobená. Tento prírodný zázrak očarí všetky vaše zmysly.

Chilliwack

Barelová sauna so šatňou a prístreškom

Barrie

Barelová sauna so šatňou

Sarnia

Barelová sauna s prístreškom

Betwood

Barelová sauna s prístreškom

Bellewille

Barelová sauna

Sauny výnimočnej kvality

Aké je tajomstvo kanadského červeného cédra? Vysoká trvácnosť a špeciálne vlastnosti pôsobiace na všetky vaše zmysly. Na rozdiel od ostatných mäkkých drevín (napr. borovica) nevylučuje živicu a nezvlní sa. To umožňuje skonštruovať saunu s minimom spojov tak kvalitnú, že na cédrové drevo poskytujeme 25-ročnú záruku. Náš céder pochádza zo stromov z trvalo udržateľných lesov.

Funkčný a efektívny dizajn

Barelová sauna sa vďaka svojmu tvaru rovnomerne vyhrieva. Perodrážkový spoj umožňuje drevu vplyvom tepla rozťahovať a zmršťovať sa a nehrozí tak riziko trieštenia. Masívna drevená konštrukcia zabezpečuje odolnosť a pevnosť konštrukcie. Céder je odolný voči vode aj hmyzu. A aj v rozhorúčenej saune zostáva céder chladný a príjemný na dotyk.

Nevyžaduje údržbu

Kanadský céder má prirodzenú odolnosť voči poveternostným vplyvom a starnutiu. Kvalitná montáž zabezpečí, že  starostlivosť o barelovú saunu spočíva v občasnom skontrolovaní napätia obručí a ich dotiahnutí. Prípadné znečistenie alebo škvrny vo vnútri sauny môžete ľahko odstrániť pomocou sódy bikarbóny a vody. Vieme rýchlo dodať náhradné diely ako saunové lávové kamene, alebo cédrové dosky.

Zdravotné výhody saunovania

Pôsobí relaxačne, odbúrava stres, detoxikuje a zlepšuje prekrvenie. Aktivizuje sa srdcová činnosť a zrýchľuje metabolizmus, čo vedie k spaľovaniu kalórií podobne ako pri stredne náročnom cvičení. Zlepšuje pohyblivosť svalstva a kĺbov. Dlhodobo sa zvyšuje imunita organizmu, čo pôsobí preventívne pri celom rade ochorení.

Inštalované sauny u vás doma

Nechajte sa inšpirovať našimi zákazníkmi, ktorí stavili na kvalitu a užívajú si relax a zdravotné benefity, ktoré naše sauny poskytujú. Prezrite si naše najzaujímavejšie inštalácie priamo doma, u našich zákazníkov.

Často kladené otázky

Potrebujete poradiť? Nenašli ste informáciu, ktorú ste hľadali? Rýchlym riešením môžu byť odpovede na najčastejšie dotazy, ktoré nám posielate.

Najnovšie blogy

Čo majú spoločné Marián Čekovský a Kuko z Horkýže Slíže?

Čo majú spoločné Marián Čekovský a Kuko z Horkýže Slíže?

Prečo si známe osobnosti a vyhľadávané wellness centrá obľúbili barelové sauny a vírivky z Kráľovstva pôžitkov? Naším receptom na úspech je kombinácia kvalitného produktu a nadštandardných služieb. Je to v prvom rade kvalita, ktorú...

Ako si vybrať saunu: Sudová alebo klasická?

Ako si vybrať saunu: Sudová alebo klasická?

Sudové sauny ako módna vlna, alebo náhrada klasických sáun? Porovnajme si ich prednosti. Barelové sauny Možno vás prekvapí informácia, že prvé barelové sauny prišli na trh už v 70 rokoch, teda približne v období, keď sa začal aj boom klasických sáun. Hlavný...

Share This