Vírivky a plavecké bazény SunSpa®

Prémiová séria Vogue

Majesty

Vírivka pre 3 osoby
6.995 €

 

Angora

Vírivka pre 5 osôb
7.950 €

 

Classic

Vírivka pre 5 osôb
8.995 €

 

Dynasty

Vírivka pre 5 osôb
9.495 €

 

Discovery

Vírivka pre 6 oosôb
9.950 €

 

Prémiová séria MySpa

Artemis

Vírivka pre 2-3 osoby
5.990 €

Gaia

Vírivka pre 2 osoby
6.190 €

Apolon

Vírivka pre 3 osoby
5.990 €

Afrodita

Vírivka pre 3-4 osoby
5.990 €

Palace

Vírivka pre 5 osôb
6.990 €

Perseus

Vírivka pre 6 osôb
7.490 €

Poseidon

Vírivka pre 9 osôb
12.490 €

Zeus

Vírivka pre 9 osôb
12.990 €

Helios

Vírivka pre 9 osôb
7.990 €

Ultimátna séria FoxSpa

FoxSpa Essence

Vírivka pre 3 osoby
7.990 €

 

FoxSpa Mystic

Vírivka pre 4 – 5 osôb
8.490 €

 

FoxSpa Eternal

Vírivka pre 6 osôb
11.990 €

 

Plavecké bazény s protiprúdom

Hektor

Nekonečný bazén s vírivkou
17.490 €

Titan

Nekonečný bazén s vírivkou
16.990 €

Hektor XL

Nekonečný bazén & vírivka
23.990 €

Spoľahlivosť ako priorita

Zákazníkom poskytujeme až 25-ročnú záruku na vnútornú konštrukciu vírivky proti pretekaniu, alebo úniku vody spôsobenému konštrukčnou chybou. Vďaka originálnej technológii Dura-bond™ je takmer nezničiteľná a všetky ostatné diely vírivky vám radi kedykoľvek dodáme a v prípade záujmu aj vymeníme.

Nízke prevádzkové náklady vírivky

Naše vírivky disponujú termoizolačným systémom SpaThermSystem® – 4 izolačné vrstvy, špeciálna alumíniová fólia a CFC-PU pena a využitie zvyškového tepla z čerpadiel. Priemerné denné náklady pri celoročnej prevádzke priemernej rodinnej vírivky sa pohybujú okolo 1 €.

Overené technológie

Vírivky SunSpa používajú výhradne overené technológie, ktoré ich posúvajú do vyšších tried. Či už ide o antibakteriálny a voči poškriabaniu odolný povrch Aristech Acrylic, alebo patentovaný riadiaci systém kanadskej spoločnosti Balboa – najväčšieho svetového výrobcu komponentov pre vírivé vane.

O čistenie sa stará ozón a filtrácia

Aktívna plocha filtrov je pri našich vírivkách až 10 m2. Odporúčame: Raz za týždeň vhoďte do plaváka vírivky malú kombinovanú tabletku buď na báze chlóru, brómu, alebo aktívneho kyslíka. Približne raz za 3 mesiace realizujte výmenu vody a vyčistenie vírivky (časová náročnosť do 2 hodín).

Bohatá výbava – u nás v cene

Sme presvedčení, že výbava víriviek – ako napríklad LED osvetlenie, ozón, termokryt, schody k vírivke – dnes už nie sú nadštandardom. Preto ich u nás máte v základnej cene.

Účinná hydromasáž víriviek

Vírivky charakterizujú masážne trysky. Pomer medzi počtom a veľkosťou trysiek zodpovedajúci výkonu čerpadiel vybraného modelu, je dôležitejší ako celkový počet trysiek. Sami si potom jednoducho naregulujete masáž, ktorú obľubujete, či ktorá odráža vašu momentálnu náladu.

Doplnkové služby

Nezabúdajte na starostlivosť o vírivku.

Kompletné vyčistenie vírivky

Zákazníkom odporúčame vykonať vyčistenie a dezinfekciu vírivky aspoň dva krát ročne. Rozumie sa tým najmä dezinfekcia potrubí, kompletné vypustenie starej vody, demontáž a kontrola všetkých regulovateľných trysiek a ich vyčistenie.

Zazimovanie vírivky

Ak sa rozhodnete nepoužívať vírivku v zimných mesiacoch, odporúčame vám vírivku zazimovať. Myslí sa tým úplné vypustenie vody a všetkých vnútorných častí vírivky tak, aby nedošlo k zamrznutiu vody v systéme. Čistenie vírivky nie je súčasťou zazimovania!

Vírivky svetového výrobcu SunSpa

Hydromasáž vírivky

Údržba vírivky

Prevádzkové náklady vírivky

Inštalované vírivky u vás doma

Nechajte sa inšpirovať našimi zákazníkmi, ktorí stavili na kvalitu a užívajú si relax a zdravotné benefity, ktoré naše vírivky poskytujú. Prezrite si naše najzaujímavejšie inštalácie priamo doma, u našich zákazníkov.

Často kladené otázky

Potrebujete poradiť? Nenašli ste informáciu, ktorú ste hľadali? Rýchlym riešením môžu byť odpovede na najčastejšie dotazy, ktoré nám posielate.

Najnovšie blogy

Čo majú spoločné Marián Čekovský a Kuko z Horkýže Slíže?

Čo majú spoločné Marián Čekovský a Kuko z Horkýže Slíže?

Prečo si známe osobnosti a vyhľadávané wellness centrá obľúbili sudové sauny a vírivky z Kráľovstva pôžitkov? Naším receptom na úspech je kombinácia kvalitného produktu a nadštandardných služieb. Je to v prvom rade kvalita, ktorú...

Wellness chuťovky v Afrodite!

Wellness chuťovky v Afrodite!

Je známe, že kvalita priťahuje kvalitu. Preto sme hrdí, že si nás pán Marián Filo vybral ako dodávateľa kompletného wellness vybavenia. V areáli Čerenianskeho kaštieľa pripravil jej majiteľ pre svojich hostí originálnu lahôdku. Aj keď nie je určená pre...